191 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Birlik Vakfı ve KAYED’den Hitabet Kursu
Birlik Vakfı ve KAYED’den Hitabet Kursu

Birlik Vakfı Elazığ Şubesi ve Kan Arıyorum Yardımlaşma ve Eğitim Derneği tarafından kalabalık karşısında etkili konuşma, hitabet, mikrofon korkusu ve sunum teknikleri konularında kurs düzenlendi.

Birlik Vakfı Elazığ Şubesi’nin toplantı salonunda gerçekleşen programa 30 kursiyer katılırken, programda konuşan Birlik Vakfı Elazığ Şube Başkanı Eray Şimşek; “ İnsanların kendini ifade edebilmesi büyük önem taşımakta.  Konu topluluk karşısında izahat olunca, toplumumuzda ciddi manada baş gösteren, fobi haline gelmiş durumlar söz konusu. Bunu aşmak adına  Kişisel Gelişim Uzmanı Sn. Osman Akça hocamızın eğitmenliğinde güzel bir kurs gerçekleştirdik. Ben verimli geçtiğine inanıyor, tüm katılımcıları ise tebrik ediyorum.  Kurs ve eğitimlerimiz düzenli olarak devam edeceğini de kamuoyunun bilgisine sunuyorum” şeklinde konuştu.

KAYED Başkanı Murat Özekinci ise yaptığı konuşmasında “muhteviyatı, önemi, içeriği ne olursa olsun konuyu bir meclise aksettirme çok önemlidir. Verimli bir sunum nasıl olmalıdır, başarılı ve hakimiyeti tam bir hitabet nasıl olmalıdır bugün uzmanımız sayesinde kursiyerlere aktarıldı.  Bu önemli programda emeği geçen dernek üyelerimize ve Birlik Vakfı üyelerine hassaten teşekkür ediyorum”  ifadelerine yer verdi.

 

19 Nisan 2019 Cuma, 18:24
191 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Birlik Vakfı ve KAYED’den Hitabet Kursu