04 Nisan 2019 Perşembe, 508 kişi okudu
KEREM SEÇER
BELEDİYE BAŞKANLIĞINIZI TEBRİK EDİYORUM
Sayın Şerifoğulları 31 Mart yerel yönetimler ve mahalli idareler seçiminde Elazığ Halkının teveccühü ile  Belediye başkanı olduğunuz için sizi tebrik ediyorum.
 
Bu başarı, mensubu bulunduğunuz Parti Teşkilatının değil, Başta Hemen hemen Türk halkının %60 gibi bir çoğunluğun sevdiği Başkan Recep Tayyib Erdoğan Olmak üzere, Özelde bizzatihi şahsınız ve şahsınıza beslenen sevgiden ötürü kazanmanız için canla başla koşan koşuşturan, başta babanız ile geçmişte bir çatı altında inandıkları davaya emek veren baba dostlarınız, ardından sizi seven insanların sevgilerinde sergiledikleri vefanın yansıması olmuştur.
 
Parti teşkilâtınız seçim sürecinde tüm enerjilerini koltuklarını korumak için Elazığ genelinde 24 Haziran seçimlerinde Alınan oyları korumaya çalışarak sizi yalnız bırakmış,
 
Adaylığınız  açıklandığı andan itibaren  ve son 45-50 günlük seçim maratonunuzda ancak bir yerlere yaptığınız ziyaret esnasında Onlarda sizin dışınızda O ziyaret edilen yere davet edilmiş iseler işte orada bir tesadüf sonucu sizle aynı kareye düşmüş oldukları gerçeği  Elâzığ halkı tarafından gözlemlenmiştir.
 
Evet Sn. Şerifoğulları, Dün Mazbatanızı alıp  Oturduğunuz Koltuğu, Selefiniz sizden beş yıl bir gün önce teslim almıştı, 
 
O koltuğa oturduğu zaman onu alkışlayanlar, İlerleyen süre içerisinde  Elde edemedikleri çıkarlar nedeniyle çok kısa bir süre sonra ipini çekmek için ellerinden ne geldiyse yapmaya çalıştılar,
 
Ve nihayetinde başardılar ipini çektiler, koltuğun size geçmesine vesile oldular.
 
Şimdi Aynı Kişiler ve benzerleri sizin etrafınıza toplanıp alkışlayacak ve sizden Selefinizden elde edemedikleri çıkar  beklentileri yavaş yavaş belirginleşecek, O nedenle 
O koltuk öyle bir şey ki, ona oturan, ya ona şeref verip Şehr emini olur, veya O Koltukla şereflenip Şehre Bela diye Başkan olur.
Temennim ve inancım şudur ki Siz şu an sizi alkışlayan kralın soytarılarının alkışlarının yalakalığına  kapılmayıp  oturduğunuz koltuğa şeref veren şehr emini olursunuz yönündedir.
 
Hemen Belirteyim ki,  Şahsımın sizle Herhangi bir tanışıklığı olmadığı gibi size karşı herhangi bir menfi Düşüncem de  söz konusu değildir.
 
Sizinle 24 haziran seçimlerinde  iki yerde ( taziyeler ) el sıkışmış, 31 mart seçimlerinde ise  bir açılışta karşılaşmış el sıkışmışız, Dışında hiç bir yerde yakın mesafeden ne konuşmuşluğum nede karşılaşmışlığım olmamıştır.
 
Babanız İle  geçmişte RP inde  bir süre birlikte seçim çalışmaları yapmış, dışında sizle ailenizle  uzak yakın herhangi bir tanışıklığım söz konusu değilidr.
 
Sayın şerifoğulları, Mütaahit  değilim, iş adamı da değilim, Aktif politikanın da içerisinde de  değilim, ve en önemlisi de herhangi bir politikacıdan  bu güne kadar bir beklentisi olmayan  kendi halinde  inancına  elinden geldiğince  hizmet etmeye çalışan  hatalarıyla birlikte bir Müslümanım.
 
İnancımın bana yüklediği sorumluluk bilinci ile  reel politikanın içerisinde olmazsam bile aktif olarak siyasete ilgisiz değilim.  
Bilirim ki siyaset insanları Hak ile yönetme sanatıdır.
 
O nedenle 24 haziran seçimlerimde  sosyal medya sayfamda  ''' Terzinin..................................... diğer  kefesine  Ş.Şerifoğullarını koysalar, Bu şehrin Akleden insanlarının Nazarında Şerifoğulları ağır basar '''  dediğim için Bazı kişiler tarafından  afaroz edildim.
 
Evet Sayın Şerifoğulları, Efendiliğiniz, güler yüzlülüğünüz, içtenliğiniz, samimiyetiniz  ve dürüstlüğünüz ile  Bu şehrin akleden insanlarının nazarında ağır bastınız  ve  o akleden insanlar  siz Şehr emini olarak  seçti.
 
inanıyorum ki, Etrafınızda Takla  atma yarışına giren, ve direktiflerle  sizden kendi istedikleri şeylerin yapılmasını isteyenlere kulak tıkarsanız,  Siz Bu Şehr Eminliğini, Tüm mesainizi Bu Şehre vakf ederek Elazığ'ı layık olduğu yere taşıyacaksınız.
 
Bu düşüncelerimle  Başlamış olduğunuz Belediye Başkanlığı Görevinizi Tebrik Ediyor, Bu Şehir'e Hayırlı Hizmetler yaparak Tarihe isminizin altın harflerle yazılanlardan olmasını diliyorum.
 
Selam ve dua ile.
 
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
BELEDİYE BAŞKANLIĞINIZI TEBRİK EDİYORUM