244 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Başkan Erol'dan Gazetemize Ziyaret
Başkan Eroldan Gazetemize Ziyaret
Anadolu Kalkınma Ekonomi Sanayici ve İş Adamları (AKSAN) Derneği Genel Başkanı Arif Erol,  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gazetemizi ziyaret etti.
 
Erol ziyaretinde, Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı, Günışığı ve Yeni Ufuk Gazeteleri Genel yayın Yönetmeni Nafiz Koca ve gazete personelinin gününü kutladı. 
 
Ziyarette açıklamalarda bulunan Erol, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Gazete çalışanlarının gününü kutlamak için bu ziyareti gerçekleştirdik. Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de basındır. Halkın tarafsız, eksiksiz ve doğru haber akışıyla bilgilendirilmesi, demokratik ve şeffaf toplum olmanın öncelikli şartlarından biridir. Medya çalışanlarımızın, kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendirme konusundaki yükümlülüklerini en iyi biçimde yerine getirmek için gösterdikleri çabalar takdire şayandır. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olmaktadır. İlimizin sorunlarını, ihtiyaçlarını, taleplerini yetkililere ve kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan yine gazetecilerimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle; İlimizde büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü tebrik ediyorum." dedi. 
 
13 Ocak 2020 Pazartesi, 15:20
244 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Başkan Eroldan Gazetemize Ziyaret