174 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Başkan Doğan'dan Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Doğandan Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Mehmet Enis Doğan, ziyaretlerinde Başsavcısı  Köse, Emniyet Müdürü Sel ve İl Jandarma Komutanı İnan'a görevlerinde başarı dileklerini iletti.
 
Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığ'a atanan Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan'ı makamlarında ziyaret ederek  'hayırlı olsun' dileğinde bulundu.
 
Başkan Mehmet Enis Doğan, ziyaretlerinde Başsavcısı Köse, Emniyet Müdürü Sel ve İl Jandarma Komutanı İnan'a görevlerinde başarı dileklerini iletti.
 
Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığ'ın huzuru ve güvenliği için kurumlar arası işbirliğinin son derece önemli olduğunu vurgulayarak: "Güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız. Bize ne görev düşerse seve seve yaparız. Bu kapsamda ilimize atanan Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan'ı makamlarında ziyaret ettik. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, kamu kurum ve kuruluşlarının desteği çok önemli. Bu kapsamda karşılıklı işbirliği içinde ilimize ve hemşehrilerimize en iyi hizmeti vermeleri konusunda bizler de üzerimize düşeni yapmak için gayret sarf edeceğiz." ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
08 Ekim 2019 Salı, 18:17
174 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Başkan Doğandan Hayırlı Olsun Ziyaretleri