2963 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
BAHŞİ; "TERÖRÜ LANETLİYORUZ"
BAHŞİ TERÖRÜ LANETLİYORUZ
Eğitim- Bir-Sen 1 No’lu Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesimine yapılan saldırının ardından bir açıklama yaparak terörü lanetlediklerini ifade etti. 
Bahşi, şu ifadelere yer verdi: 
 
“Ülkemizde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, yüreklerimiz Hakkari ve Diyarbakır’dan gelen haberle yeniden acıyla burkuldu, dağlandı. Hain terör saldırılarını kınıyor; şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı güvenlik görevlilerimize de acil şifa diliyoruz.
 
Son günlerde şiddetini her geçen gün artıran hain terör saldırılarını, lanetliyor; yüzyıllarca üzerinde birlikte kardeşçe yaşadığımız topraklarımıza, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları lanetliyoruz.
 
Hain saldırılar kardeşliğimizi asla zayıflatmayacaktır. Gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. Birliğimiz sayesinde bütün engelleri aşacağız. Bu alçakça saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliğini bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yıkmaya yetmeyecektir.
 
Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve onları kurgulayan oyun kurucuların tuzağına düşmemektir. Bugün suçlama değil, sorumluluk alma vaktidir. Bugün yalan ve iftiraya sarılarak senaryoda rol alma değil, birlik olarak oyunu bozma vaktidir.”  
 
 
07 Eylül 2015 Pazartesi, 12:37
2963 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
BAHŞİ TERÖRÜ LANETLİYORUZ