3113 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
BABA OCAĞINA ÇIKARTMA!
BABA OCAĞINA ÇIKARTMA!
7 Haziran 2015 seçimleri için adaylar çalışmalarını hızlandırdı. Her aday kendi bölgesinde çalışmalarını devam ettirirken Ak Parti Milletvekili Adayı Ömer Serdar ise adeta Babaocağı olan Palu’ya bir çıkartma yaptı.
 
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler için partiler ve milletvekili adayları çalışmalarını hızlandırdı. Bir taraftan Seçim Koordinasyon Merkezlerini kuran siyasi partiler diğer taraftan ilçe ziyaretlerini yaparak çalışmalarına hız kazandırdı.
 
SEÇİM STARTI BABA OCAĞINDAN
 
Seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Milletvekili adayı Ömer Serdar seçim startını kendi seçim bölgesi olan Palu’dan verdi. Önceki gün büyük bir konvoyla Palu İlçesine giden Ömer Serdar Kaymakamlık ve Belediyeyi ziyaret etti.
 
BABA OCAĞINA ÇIKARTMA 
 
Sabahın erken saatlerinde Elazığ’dan konvoyla yola çıkan Serdar’ı Kovancılar’da büyük bir kalabalık karşıladı. Aracından inerek kendisini karşılayan kalabalıkla selamlaşan Serdar, onların da katıldığı konvoyla Palu’ya geldi. Serdar’ın uzun konvoylarla Palu’ya girişi Palulular tarafından Baba Ocağına çıkartma şeklinde yorumlandı.
 
 
ADAY ADAYLARI YALNIZ BIRAKMADI
 
Serdar’ı kendi memleketi olan Palu’da Palu, Kovancılar, Beyhan Belediye Başkanları karşılarken Ak Parti İl Başkanı Nusret Çoban, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz, Akçakiraz Belediye Başkanı, bazı eski ve yeni il genel meclis üyeleri ve bazı STK temsilcileri de kendisine eşlik etti. Prof. Dr. Yaşar Doğan başta olmak üzere birkaç aday adayının da eşlik ettiği Serdar Kaymakamlığa nezaket ziyaretinde bulundu. 
 
KAYMAKAM BRİFİNG VERDİ
 
Palu Kaymakamı ile bazı görüşmeler yapan Ömer Serdar kaymakamdan Palu hakkında bilgiler aldı. Kaymakam Çiçekli’nin ilçe sorunları ve çözümleri ile ilgili verdiği mini brifingin ardından Palu Belediyesine geçildi. Palu Belediye Başkanı Sait Dağoğlu ile de bir müddet görüşen Serdar ve beraberindeki ekip Palu SKM’nin açılışı için yürüyerek açılış alanına gitti.
 
BABA OCAĞINA HOŞGELDİNİZ DENİLDİ
 
SKM açılışında Serdar ve ekibini kalabalık bir kitle sloganlarla karşıladı. Üzerinde Baba Ocağına Hoş Geldiniz ibarelerinin yazılı olduğu pankartı gören Ömer Serdar duygulanarak kalabalığa teşekkür etti.
 
AÇILIŞ KONUŞMASINI NUSRET ÇOBAN YAPTI
 
SKM açılış konuşmasını Ak Parti İl Başkanı Nusret Çoban yaptı. Çoban konuşmasında 7 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerin öneminden bahsederek seçimin en iddialı parti olduğuna vurgu yaptı. 7 Haziranda sandıklardan 4 Milletvekili ile çıkacaklarına inandıklarına söyleyen Çoban bu konuda Palu halkının da gerekli hassasiyetleri göstereceği inancında olduğunu hatırlattı.
 
SEÇİM STARTINI DOĞDUĞU YERDEN VERDİ
 
 
İl başkanı Çoban’ın ardından Milletvekili Adayı Ömer Serdar kendisini alkış ve tezahüratlarla karşılayan kalabalığa seslendi. Konuşmasına Palu Kalesi gibi dik, Murat’ın coşkun suları gibi gönlü coşkun akan değerli hemşehrilerim diye başlayan Ömer Serdar, Palu’nun kendi baba ocağı olduğunu bundan dolayı da seçim çalışmalarını oradan başlattığını söyledi. 
 
TEZAHÜRATA SERDAR’DAN TEŞEKKÜR
 
Hemşerilerinin yoğun ilgi ve alakasından dolayı duyduğu mutluluğu da ifade eden Serdar’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Baba Ocağına hoş geldiniz diye haykıran vatandaşlara teşekkür eden Serdar konuşmasını şöyle sürdürdü.
 
SANDIKLARDAN NE KADAR GÜÇLÜ ÇIKARSAK
 
7 Haziran seçimleri takdir edersiniz ki hem ilimiz, hem ülkemiz hem de dünya Müslümanları için büyük önem arz etmektedir. Bundan dolayıdır ki; bu seçimlerde sandıklardan ne kadar güçlü çıkarsak bölgemizde ve dünya genelinde o kadar güçlü bir ülke olacağız.
 
ÖZELDE ELAZIĞ GENELDE TÜRKİYE
 
 
Gerek ilimizin gerekse ülkemizin 2023 hedefine ulaşması için Elazığ’da 4 Türkiye’ye 400 Milletvekili hedefini koyduk. Ben eminim ki hiçbir seçimde bizleri mahcup etmeyen siz değerli hemşehrilerimiz bu seçimlerde de gerekli hassasiyeti gösterecek ve özelde Yeni Elazığ, genelde ise Yeni Türkiye’nin 2023 hedefine ulaşmak için katkı sunacaksınız.
 
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM
 
Bu vesile ile açacağımız bu Seçim Koordinasyon Merkezimizin Palu başta olmak üzere Elazığ ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor 7 Haziran 2015 tarihinde siz değerli hemşehrilerimin desteklerini bekliyorum.
 
PALU ESNAFINDAN YOĞUN İLGİ
 
Serdar’ın konuşmasının ardından SKM açılışı yapıldı. SKM içerisinde katılımcılara verilen kahvaltının ardından Serdar ve beraberindekiler Palu esnafını ziyaret etti. Kendilerine yapılan ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren esnaflar Serdar’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak dua ettiler.
 
ÖMER SERDAR HIZ KESMİYOR
 
Ak Parti Elazığ milletvekili adayı Av. Ömer Serdar seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Elazığ ve ilçelerini karış karış gezen Serdar, bugün de Karakoçan ilçesine bir ziyaret geçekleştirdi.
 
COŞKULU KARŞILAMA
 
Ömer Serdar, Karskoçan ilçesine kalabalık bir konvoy eşliğinde gitti. Ak Parti il başkanı Nusret Çoban ve partililerle birlikte Karakoçan'a adeta çıkarma yapan Ömer Serdar vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla ve sloganlar eşliğinde karşılandı.
 
SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇILIŞI
 
Ak Parti Elazığ milletvekili adayı Av. Ömer Serdar, Karakoçan ilçesindeki resmi kurum ve kuruluşları ziyaret etti ve çeşitli temaslarda bulundu. daha sonra il başkanı Nusret Çoban'la birlikte Ak Parti seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı. konuşması sık sık alkışlarla kesilen Ömer Serdar şunları söyledi:
 
 
"Bugün yıllarca süren başörtüsü sorununu Ak Parti çözdü. Bu millete hizmet etmek için dindar nesil yetiştiren İmam-Hatip sorununu Ak Parti çözdü.Yıllarca sadece güvenlik sorunu olarak bakılan Kürt sorununu Ak Parti çözdü.bizim bu seçimdeki projemiz de yeni anayasayı milletimize sunmaktır. konumumuz ne olursa olsun bu millete hizmet etmek hem dünyevi hem de uhrevi sorumluluğumuzdur.
 
KARAKOÇAN'IN MANEVİ ŞAHSİYETİNE ZİYARET
 
 
Ak Parti Elazığ milletvekili adayı Av. Ömer Serdar, ilçenin manevi şahsiyetlerinden olan Molla Ubeydullah Efendi'yi de medresesinde ziyaret etmeyi ihmal etmedi.
Serdar, esnaf ve vatandaşlar tarafından gördüğü ilgiden dolayı oldukça memnun olduğunu belirterek Karakoçan halkına teşekkür etti ve ilçeden ayrıldı.
 
 
 
 
 
 
23 Nisan 2015 Perşembe, 20:35
3113 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
BABA OCAĞINA ÇIKARTMA!