616 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Aydemir Başkan Yardımcısı Oldu
Aydemir Başkan Yardımcısı Oldu
Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Emrah Aydemir Bilim Kurulu üyesi olarak görev yaptığı Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu’nda Başkan Yardımcısı oldu. 
 
Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu’nun Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Türkiye’de İzmir ilinde gerçekleştirildi. Genel Kurul Toplantısı’nda, Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu’nun yeni dönem Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimi yapıldı. 
 
 
 
Dünyaca ünlü İngiltere’deki  Daily Mirror Gazetesi’nden Ortadoğu ve Asya’ya kadar duayen gazeteci ve televizyoncuların yer aldığı genel kurulda Aydemir, Başkan Yardımcılığı görevine layık görülerek önemli bir görev üstlendi. Genel Kurul’da seçilen yeni Yönetim Kurulu’nda Kanal Avrupa Televizyonu Türkiye Temsilcisi (Almanya) Ahmet Tübcel de yeniden başkanlık görevine seçildi. 
 
Akademik çalışmaları, uluslararası organizasyonlardaki konferansları ve görevleriyle başarılı çalışmalara imza atan Aydemir’e yeni görevinde başarılar dileriz.
 
08 Mart 2018 Perşembe, 11:23
616 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Aydemir Başkan Yardımcısı Oldu