2081 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Ayaz, Performansıyla Göz Dolduruyor
Ayaz Performansıyla Göz Dolduruyor
Ayaz Elazığ’ı Karış Karış Geziyor
 
7 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri için, İçişleri Bakanlığı’ndaki Bakan Müşavirliği görevinden istifa ettikten sonra hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı İbrahim Ayaz, Elazığ’ı karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. Gittiği her yerde yakın ilgiyle karşılanan Ayaz, Elazığlıların hayır dualarını alıyor.
 
Ayaz’a Yoğun İlgi
 
 
7 Haziran 2015 günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri için, İçişleri Bakanlığı’ndaki Bakan Müşavirliği görevinden istifa ettikten sonra hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı İbrahim Ayaz, bitmeyen enerjisi ve performansıyla göz dolduruyor. Elazığ’ın her köşesini gezen Ayaz, gittiği her yerde yoğun ilgi ve övgüyle karşılanıyor. Elazığ’ın bütün mahallelerini dolaşan, ilçe ve beldeleri gezen İbrahim Ayaz’ı görenler,  Mehmet Ağar’ın Milletvekili ve Bakan olduğu dönemlerde,  Ağar’ın danışmanlığını yürüten ve Ağar ile birlikte Elazığ’a önemli hizmetler yapan, Elazığlı binlerce gencin polis olmasına katkı sağlayan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ayaz’a teşekkür ediyor.  Hatta bazı vatandaşlar, “O dönemde Türkiye’nin hiçbir yerinde 23 plakalı araçlara trafik cezası yazılmazdı” diyerek polislerle yaşadıkları ilginç diyalogları anlatıyor.
 
Göze Çarpan Aday Adayları Arasında
 
 
Ak Parti Milletvekili İbrahim Ayaz, seçim sürecinin başladığı ilk günden itibaren hızlı bir tempoyla çalışmalara başlayan ve ziyaret performansıyla birçok adayı geride bırakan Aday Adayı olarak göze çarpıyor. Sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Elazığ’da yaşayan herkese ulaşıp, elini sıkmaya gayret gösteren Ayaz, öncelikle Elazığ’da kamu hizmeti yapan basın kuruluşlarını ziyaret etti. Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti’nde Cemiyet Başkanı M. Nafiz Koca, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti’nde ise Başkan Mehmet Topal ile görüşen Ayaz, Elazığ’da basın mensuplarının kısıtlı imkanlarla önemli bir kamu hizmetini yerine getirdiğini belirterek, yerel basının desteklenmesi gerektiğinin altını çizdi.
 
STK’larla Fikir Alışverişi
 
İbrahim Ayaz ziyaretleri kapsamında Kuyumcular Odası başkanı Fikret Çakmakçı, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Fikret Çelik, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, Elazığ Ticaret ve sanayi Odası Meclis Başkanı Hamit Kaya, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman ve daha birçok sivil toplum kuruluşu ile görüşerek Elazığ ekonomisi,  sorunları ve çözüm yolları üzerine fikir alışverişinde bulundu.
 
 
Mahalle Sorunları İstişare Edildi
 
Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan ve Elazığ Muhtarlar Derneği başkanı Ali Dabakbaşı’nı da ziyaret eden Ayaz muhtarlarla mahallelerin sorunlarını istişare etti.
 
Ayaz’dan İlçe ve Belde  Ziyaretleri
 
Ziyaretlerini ilçe ve beldelerle sürdüren Ak Parti Aday Adayı İbrahim Ayaz, Akçakiraz, Mollakendi, Yurtbaşı, Yazıkonak ve Sarıcan Beldeleri ileMaden, Alacakaya, Sivrice, Karakoçan, Kovancılar, Palu, Keban, Ağın, Baskil ilçelerinde İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Ak Parti İlçe Belde teşkilatları ve vatandaşlar bir araya geldi.
 
“Elazığ’a Hizmet Etmekten Vazgeçmeyeceğiz”
 
Çalışmalarını 7 Haziran’a kadar sürdüreceğini belirten Ak Parti Aday Adayı Ayaz, Elazığ’a hizmet etmenin bir sevda olduğunu , gerek milletvekilliği gerekse başka bir platformda Elazığ’a hizmet etmekten asla vazgeçmeyeceğini ifade etti. Ayaz, hizmet için yola çıkan bütün aday adaylarına da başarılar diledi.
 
 
04 Mart 2015 Çarşamba, 20:39
2081 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Ayaz Performansıyla Göz Dolduruyor