377 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Atalar: "Yeni Ufuk, Mümtaz ve Seçkin Bir Gazete"
Atalar Yeni Ufuk Mümtaz ve Seçkin Bir Gazete
Münevver Bilim İnsanları ve Akademisyenler Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Ömer Atalar, Yeni Ufuk Gazetesi'nin 17. Kuruluş yıldönümünü kutladı. 
 
Dernek Başkanı Prof. Dr. Ömer Atalar, Yeni Ufuk Gazetesi'ni ziyaret ederek, gazetenin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Nafiz Koca'ya terkilerini iletti. 
 
ATALAR: "YENİ UFUK GAZETESİ SORUNLARI DİLE GETİRİYOR, ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNUYOR"
 
Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Ömer Atalar, Yeni Ufuk Gazetesi'nin önemli bir yayın organı olduğuna dikkat çekerek, "Şehrimizin çok güzide gazetesi olan Yeni Ufuk Gazetesi'nin 17. yayın yılını kutluyorum. Nafiz Koca nezdinde gazetenin bütün çalışanlarını tebrik ediyorum. Şehrimizin sorunlarını dile getiriyorlar. Sadece sorunları dile getirmekle kalmayıp, çözüm önerileri de sunuyorlar. Ülkemizde herkes sorun söyleme noktasında mahir ama çözüm üretme noktasında biraz sıkıntı yaşıyoruz. Gazeteniz özellikle bu noktada çözüm önerileri getirmek suretiyle büyük bir hizmet ediyor." dedi. 
 
YENİ UFUK GAZETESİ İLKELİ VE CESUR SERGİLİYOR
 
Atalar, Yeni Ufuk Gazetesi'nin ilkeli ve cesur bir duruş sergilediğine dikkat çekerek, "Nafiz Koca Hocamın kendi şahsında da bunu belirtmek isterim. Herkesin cesaret edemediği şeyleri konuşmak, herkesin söylemeyi tasavvur bile edemediği şeyleri yazmak önemli bir nokta. Herkese nasip olan bir şey değil. Bu noktada özellikle Nafiz Beyi tebrik ediyorum. Çalışanların da bu noktada cesaret veriyor. İlkeli bir yayın hayatı sürdürüyor. Böyle devam etmesi bizim en büyük isteği." ifadelerine yer verdi. 
 
"NİCE 17 YILLAR DİLİYORUM"
 
Yeni Ufuk Gazetesi'ne nice 17 yıllar temennisinde bulunan Atalar, şunları kaydetti:  "Gazeteler halkın söyleyemediklerine tercüman oluyorlar. Ulaşamadıkları noktaların ulaşıcısı oluyorlar. Bu noktada toplumumuzun sorunlarına, halkımızın vicdanlarına tercüman olması hasebiyle büyük önem atfediyoruz. İlimizde özellikle Yeni Ufuk gibi mümtaz, seçkin gazetelerin sayısının artması en büyük dileğimiz. Bu noktada bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Bu vesile ile gazetenize nice 17 yıllar temenni ediyorum. " 
 
 
09 Ekim 2019 Çarşamba, 17:04
377 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Atalar Yeni Ufuk Mümtaz ve Seçkin Bir Gazete