396 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ASKON ŞUBE BAŞKANI ÖZÇELİKTEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
ASKON ŞUBE BAŞKANI ÖZÇELİKTEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Annelerimiz bizim yaşam mimarlarımızdır. Bizler için sevgi, saygı ve şefkat kaynağıdır. Koşulsuz sabır ve fedakârlıklarıyla hepimiz için birer koruyucu, birer rehber, birer öğretmendir.
 
Bu yüzden annelerimize ne kadar minnet duysak, ne kadar hizmet etsek azdır. Sevgili Peygamberimizin, “Cennet, annelerin ayaklarının altındadır.” sözü tam olarak bunu anlatmaktadır. Annelerimize göstermemiz gereken saygıyı, hürmeti anlatmaktadır.
 
Bu nedenle, başta bu anlamlı günde ve her zaman annelerimizin kıymetini bilmeli, onları daima baş tacı etmeliyiz.  Onlardan öğrendiğimiz gibi, birbirimizi karşılıksız sevmeli, birbirimizi desteklemeli ve huzur ve barış içerisinde yaşama iradesi gösteren bir toplum olmak için azami gayret göstermeliyiz.
 
Bu duygularla, bizleri hayata hazırlayan, birer oyun hamuru gibi şekil veren tüm annelerimizi selamlıyor, annelik hisleriyle toplumumuzu kucaklayan tüm kadınların ‘Anneler Günü’nü kutluyorum.  Annelerimiz nezdinde, herkesin sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde yaşadığı daha güzel günler, daha aydınlık yarınlar temenni ediyor,  sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.
 
ASKON ELAZIĞ ŞUBE BAŞKANI 
 OSMAN ÖZÇELİK
13 Mayıs 2018 Pazar, 15:00
396 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
ASKON ŞUBE BAŞKANI ÖZÇELİKTEN ANNELER GÜNÜ MESAJI