160 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Arslan: 31 Mart Akşamı Kazanan Şehrimiz Olsun
Arslan 31 Mart Akşamı Kazanan Şehrimiz Olsun

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmaları kapsamında kentteki ziyaretlerini sürdürüyor.  Arslan programı çerçevesinde Olgunlar Mahallesi ve 1. Harput Caddesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Ziyaretin ardından Başkan Arslan ekibiyle AKP’nin Vali Fahri Bey Caddesinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan programı kapsamında Olgunlar Mahallesi ve 1. Harput Caddesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Ziyaretin ardından Başkan Arslan ekibiyle AKP’nin Vali Fahri Bey Caddesinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Arslan çalışmalarına Olgunlar Mahallesi’nde başladı. Olgunlar Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Arslan mahalle halkının sorunlarını yerinde görmek amacıyla Elazığ’da gitmedik yer bırakmadıklarını programı çerçevesinde de Olgunlar Mahallesi’ne geldiklerini ifade etti. Burada çalışmalarını tamamladıktan sonra Başkan Arslan 1. Harput Caddesinde programına devam etti.

Diğer yandan şehirde bulunan diğer siyasi partileri de ziyaret eden Arslan’ın bugünkü durağı ise AKP oldu. Vali Fahri Bey Caddesinde bulunan AKP Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden Arslan burada yaptığı açıklamada seçime sayılı günler kala şehrimizde bulunan diğer siyasi partileri de ziyaret etmek istedik bu vesile ile de bugün buradayız hüsnü kabüllerinden ötürü il başkanımıza ve parti mensuplarına teşekkür ediyorum dedi.

NEZAKETİN, ÜSLUBUN, KARŞILIKLI OLGUNLUĞUN HAKİM OLMASINI İSTİYORUZ

Başkan Arslan, hepimizin tek amacı ve isteği 31 Mart akşamı kazananın şehrimizin olmasıdır. Seçim sürecinde konuştuğumuz konular gündeme getirdiğimiz mevzular şehrimiz ile ilgili sorunların çözülmesi ve şehrimizin bölgesinde hak ettiği yere taşınmasıdır. Yaşanabilir bir Elazığ için bizde bütün çabanızı katkımızı bu istikamette yürütüyoruz. Bizlerde seçim sürecinin Elazığ’a katkı sağlayacak şekilde ilerlemesini ve şehirde bu seçim çalışmaların da nezaketin, üslubun, karşılıklı olgunluğun elbette hakim olmasını istiyoruz ve bu anlamda bizde çaba harcıyoruz. Bu anlamda diğer siyasi partilerde üzerlerine düşünlerini yapıyorlar sağ olsunlar Elazığ bu anlamda fazlasıyla demokratik bir seçim atmosferinde ve bu hepimiz için mutluluk verici bir hadise. Bizler de bu süreç içerisinde ve bu süreç sonrasında da birlikte yaşayacağız 10 gün sonra bu seçim süreci bitecek ve yine yüz yüze bakacağız bu kardeşlik ufkunun devamı için burada olduklarını ifade etti.

20 Mart 2019 Çarşamba, 17:58
160 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Arslan 31 Mart Akşamı Kazanan Şehrimiz Olsun