571 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Aksa Elektrik’ten Elazığlı abonelere bilgi güncelleme çağrısı…
Aksa Elektrik’ten Elazığlı abonelere bilgi güncelleme çağrısı…
Fırat bölgesinde Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl illerine elektrik hizmeti veren Aksa Elektrik toplamda 4 il genelinde elektrik abonelerine bilgilerini güncellemeleri için çağrıda bulundu. Aksa Elektrik yetkilileri 300 bine yakın aboneye sahip Elazığ’da yaklaşık %30’a yakın elektrik kullanıcısının bilgilerinin eksik veya güncel olmadığına dikkat çekti. 
 
Elazığ İl Müdürü Murat Melikoğlu abonelerin sistemde yer alan bilgilerini güncellemelerinin onlara hızlı ve en uygun hizmeti sunmak konusunda oldukça önemli olduğuna, dikkat çekerekşöyle konuştu: “Yaklaşık 300 bine yakın abonesiyle ElazığAksa Elektrik için oldukça önemli bir il. Elazığ nüfusu ve iş gücü ile büyük bir potansiyel barındırıyor. Bu nedenle Aksa Elektrik olarak Elazığlı hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak ilk önceliğimiz. Elazığ’daki abonelerimizin yaklaşık % 30’unun temel iletişim bilgileri ne yazık ki eksik veya güncel değil. Diğer yandan elektrik hizmeti alan abonenin yerine akraba, ev sahibi gibi bir başka şahsın bilgisine sistemde rastlayabiliyoruz. Bu tip durumlar usulsüz elektrik kullanımına da sebep olabiliyor. Bu nedenle abonelerimiz, iletişim bilgileri değiştiği an 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden (444 9 186) Fırat Elektrik web sitemizden (www.firataksa.com)veya en yakın müşteri hizmetleri merkezlerimizden bilgilerini güncelleyebilir.”
 
Murat Melikoğlu, bilgileri güncel olmayanya da eksik olan abonelerinbildirimler, fırsatlar ve yeniliklerden haberdar olamadığını; önemli konularda maalesef bildirim alamadıklarını ifade ederek “Bu durum da elektrik kesintileri, hatalı fatura bildirimleri, müşteri şikâyetleri ve usulsüz elektrik kullanımı gibi kritik sonuçlara sebep olabileceğini ve kısa süre içinde tüm elektrik abonelerinin bilgilerini istediği kanallardan kolaylıkla güncelleyebileceklerini belirtti.”
 
Bilgi için: Communication Partner  
Janset Akışık jansetakisik@cpartner.com.tr | 0 850 533 65 10 – 0 544 278 93 62
 
09 Ekim 2018 Salı, 12:58
571 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Aksa Elektrik’ten Elazığlı abonelere bilgi güncelleme çağrısı…