10310 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
AKÇAKİRAZ ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI
AKÇAKİRAZ ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI
Elazığ’ı Türkiye Voleybol Federasyonu Bölgesel liginde temsil eden Akçakiraz Kültür Doğa Gençlik ve Spor Kulübü Malatya’ya birinci olmak için gidiyor. 5-7 Şubat tarihleri arasında Malatya’da oynanacak olan bölgesel lig grup müsabakalarında aralarında Malatya Büyük Şehir Belediyesi, Malatya Yeşilyurt belediyesi gibi güçlü rakiplerinde bulunduğu grup da Akçakiraz Kültür Doğa Gençlik ve Spor Kulübü gruptan 1.çıkmak için mücadele edecek.
 
Malatya’da tek devreli turnuva usulü ile oynanacak olan ve 5 takımdan oluşan grup da grup birincileri 3. Lige yükselme playoff maçları oynamaya hak kazanacak. Elazığ’ı temsil etmenin gururunu yaşayan Akçakiraz Kültür Doğa Gençlik ve Spor Kulübü MALATYA B.ŞEHİR BLD.  MALATYA YEŞİLYURT SPOR  ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ve MALATYA AND. SELÇUKLU GENÇLİK takımları ile karşılacak.
 
Lig hakkında değerlendirmelerde bulunan Akçakiraz Kültür Doğa Gençlik ve Spor Kulübü takım kaptanı Şefik DİNÇ grubun güçlü takımlardan oluştuğunu grubu birinci bitirmek Elazığ’ı ve Akçakiraz’ı en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek grupta şanslarının yüksek olduğunu söyledi. Elazığ da erkek voleybolunun en fazla bölgesel lig seviyesinde temsil edildiğini ve bunun büyük bir eksiklik olduğunu dile getiren Şefik DİNÇ Elazığ’da çok yetenekli sporcuların olduğunu ve bir an önce erkek voleybolunda Elazığ’ın üst liglerde temsil edilmesi gerektiğini belirtti. Bölgesel ligde Elazığ’ı Malatya’ da Elazığ Gençlik spor la birlikte temsil edeceklerini söyleyen Elazığ’ı temsil eden iki takımada başarılar diledi.
26 Ocak 2016 Salı, 12:35
10310 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
AKÇAKİRAZ ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI