3556 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“Ak Parti Bu Milleti Özgürleştirdi”
Ak Parti Bu Milleti Özgürleştirdi
Osmanlı Ocakları Elazığ İl Başkanı Ramazan Ayhan, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.
Ayhan, açıklamasında, Elazığ halkının bazı siyasi ve bürokratik yanlışlardan şikayetçi olduğunu, bu noktada vatandaşların haklı olduğunu, ancak bu durumun Ak Parti'ye ders verme düşüncesine dönüşmemesi gerektiğini söyledi.
 
Ayhan düzenlediği basın toplantısında, 7 Haziran seçimlerinin ümmet maslahatı için önemli olduğunu belirterek "İrili ufaklı karın ağrılarınıza, ağrılarımıza ümmetin maslahatını nasıl kurban ederiz? Diyelim ki siz oylarınızı esirgediğiniz için AK Parti 1 koltuk eksikle meclise çoğunluğunu kıl payı kaybetti ve bunun neticesinde Yasin Börü'nün katillerine, Türk ve Kürt ırkçılığına, Kemalist istibdat sevdalılarına, bütün İslamcıları İŞİD'ci veya Hizbullahcı yaftasıyla zindana tıkmayı kafasına koyan paralel devlet ajanlarına gün doğdu. Kendinize değilse kime ders vermiş olacaksınız?" dedi.
 
AK Partiye ders vermenin kendi ayağına sıkma anlamına geldiğini söyleyen  Ayhan, şunları kaydetti:  "AK parti'ye yönelttiğimiz eleştirilerin alayını toplasak sadece ve sadece başörtüsüne özgürlüğü bile gölgelemeye yetmez. Alayını toplasak sadece ve sadece Kürt Açılımını bile gölgelemeye yetmez. Alayını toplasak sadece ve sadece One Minute çıkışını ve ona bağlı olarak İsrail'le askeri işbirliğinin sona erdirilmesini bile gölgelemeye yetmez" AK Parti'nin bu bu milleti özgürleştirdiğini ifade eden Ayhan "AK Parti iyi işler yapabilmemize müsait bir ortam hazırladı. 
 
Üstelik Diyarbakır'dan Halep'e, Gazze'ye kadar iyi işlerin öncülüğüne soyundu. Önümüzü açtığı için mi ders vereceksiniz AK Parti'ye. Kırım Hanı, o köprüyü tutma vazifesini yerine getirmeyip düşman kuvvetlerinin oradan geçişini seyrederken Merzifonlu kara Mustafa Paşa'ya ders verdiğini zannediyordu. Ama hem Viyana kapılarında ağır bir şekilde yenilip Güneydoğu Avrupa'da korkunç mevzi kayıplarına uğramamıza sebep oldu hem de kendi tahtını kaybetti." die konuştu.
 
04 Haziran 2015 Perşembe, 18:25
3556 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Ak Parti Bu Milleti Özgürleştirdi