373 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI
AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI
31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde, Ak Parti Belediye başkan adaylarını düzenlediği görkemli bir törenle açıkladı.
 
Tamer ÖREN - Ak Parti Elazığ İl Teşkilatı, Elazığ’da seçime gireceği 20 belediyede başkan adaylarını görkemli bir programla tanıttı.
 
Ak Parti Elazığ İl Teşkilatı, düzenlediği görkemli aday tanıtım toplantısıyla, 31 Mart 2019 yerel seçimlerine katılacağı 20 farklı seçim bölgesindeki belediye başkan adaylarını tanıttı.  
 
Yakup Kılıç Spor Salonunda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Ak Parti MKYK üyesi Eskişehir Milletvekili Harun KARACAN,  Ak Parti Elazığ milletvekilleri Sermin BALIK, Tolga AĞAR, Zülfü DEMİRBAĞ, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ,  Ak Parti İl Başkanı Ramazan GÜRGÖZE, Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin ŞERİFOĞULLARI, ilçe, belde belediye başkan adayları ve binlerce vatandaş katıldı.
 
Ak Parti belediyeciliğinin temelinin 1994 yılında atıldığını hatırlatan Ak Parti MKYK üyesi Eskişehir Milletvekili Harun KARACAN “ Bu Recep Tayyip ERDOĞAN belediyeciliğidir. Bu belediyeciliğin amacı; insanımızın evinde, mahallesinde, ilinde  mutlu, huzurlu, güven ve refah içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Bunun içine bu belediyecilik anlayışında kaynak tüketen değil kaynak üreten, hırsa değil azimle çalışan, insanı hor gören değil insanı baş tacı eden, gönüllere dokunan belediye başkanlığını kadim medeniyetimizin adıyla idrak edilen o sıfatı taşıyan bir belediyeciliğin adıdır. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışarak Recep Tayyip ERDOĞAN belediyeciliğini gereklerini yerine getirecek çevreyi koruyan değer, kültür ve sanat üreten dünya şehirleriyle yarışan şehirler oluşturmak için var gücümüzle çalışacağız. Hamurunu bu milletin yoğurduğu, kumaşını bu milletin dokuduğu  ve bizlerin sadece tabelasını astığımız  Ak Parti olarak  bir zamanda  olduğu gibi bugünde onların gönlüne, hedefine  ve  onayına talibiz” diye konuştu.
 
Hayatın akışı içinde sorunlar çıkması gayet doğal olduğunu, kendi işlerinin ise bu sorunları çözmek olduğunu vurgulayan Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin ŞERİFOĞULLARI “Hiçbir sorunu ertelemeyeceğiz. Sabırla, kararlılıkla ve cesaretle sorunların üzerine gideceğiz. Çözüm odaklı olacağız. Asla erteleyen olmayacağız. Adım adım ilerleyeceğiz. Ardımızda iş bırakmayacağız. Tüketen değil, üretken olacağız, yerimizde durmayacağız. Kapalı kapılar arkasına sıkışmayacağız. Ayaklarımız burada ama zihnimiz ve aklımız dünyaya açık olacak. Nerde bir yenilik varsa takipçisi olacağız. Kendi yenilerimizi üreteceğiz. Yenilik ve değişim bizim pusulamız olacak” diye kaydetti. 
 
Bugün burada yeni bir dönemi hep birlikte başlatacaklarını vurgulayan Ak Parti Elazığ İl Başkanı  GÜRGÖZE “ Belediye başkan adaylarımız ile birlikte artık Elazığ’ın her bir köşesinde yeni bir hizmet dönemini, yeni bir atılım dönemini başlatıyoruz. Birazdan şehrimizin merkezi başta olmak üzere ilçe ve beldelerimizde en hayırlı hizmetleri yapacak, en güzel projeleri gerçekleştirecek adaylarımızı takdim edeceğiz. Bu vesile ile öncelikle tüm belediye başkan adaylarımızın hayırlı olmasını temenni ediyor, kendilerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından KARACAN ve GÜRGÖZE 20 adayı tek tek sahneye çağırarak adayları tanıttı.
 
Yapılan tanıtım toplantısıyla Elazığ’da Ak Parti’nin belediye başkan adayları şu isimlerden oluştu:
 
Elazığ Şahin Şerifoğulları
 
İLÇELER
 
Ağın: İbrahim YILDIZ
 
Alacakaya: Başaran YAŞLI
 
Arıcak: Ferit YILDIRIM
 
 Baskil: İhsan AKMURAT
 
Karakoçan: Ayhan AKBABA
 
Keban: Ömer KAYA
 
Kovancılar: Hacı AKPINAR
 
Maden: Ekrem KAÇAR
 
 Palu: Efraim ÜNALAN
 
Sivrice: Ebubekir IRMAK
 
BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
 
Akçakiraz: Sabahattin KAYA
 
 Beyhan: Hüseyin ATEŞ
 
Bükardi: Yusuf KAROL
 
Erimli: İbrahim YILDIZ
 
Mollakendi: Mehmet Enis DOĞAN
 
Sarıcan: Mehmet SARI
 
Üçocak: Yılmaz YEGÜL
 
Yazıkonak: Aydın AYAZ
 
Yurtbaşı: Yasin YILMAZ
 
13 Ocak 2019 Pazar, 23:31
373 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI