1699 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Modern Diş Üniteleri
Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Modern Diş Üniteleri
Elazığ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekterliğine bağlı Sarahatun Semt Polikliniği’nde diş üniteleri yenilenerek vatandaşın hizmetine sunuldu. 
 
Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Genel Sekreterliğimize bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ve bağlı bulunan Sarahatun Semt Polikliniği’nde yenilenen diş üniteleri  ile halkımıza hizmet verilmeye başlanmıştır.
 
Bölge halkı ve hastalarımızın çağın gerektirdiği standartlarda daha kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti almaları amacıyla Genel Sekreterliğimizin talepleri doğrultusunda kurum başkanlığımız tarafından satınalması yapılarak ilimize gönderilen 16 adet diş ünitesinin birliğimize bağlı merkez ve polikliniklerdeki kurulumları tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur. Yapılan değişim kapsamında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde 11 adet diş ünitesi yenilenirken, Sarahatun Semt Polikliniğinde 3, Kovancılar ve Palu Devlet Hastanelerimizde 1’er adet olmak üzere toplam 16 adet diş ünitemiz yenilenmiştir. 
 
Hastalarımıza daha modern cihaz ve teknolojilerle ile hizmet sunmanın yanında diş hekimlerimize konfor ve tedavide yüksek başarı imkanı sağlayan yeni ünitelerimizin halkımıza ve diş hekimlerimize hayırlı olmasını temenni eder, hastalarımıza acil şifa dileriz.” Dedi.  
 
11 Mart 2015 Çarşamba, 16:37
1699 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Modern Diş Üniteleri