4238 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ADAY ADAYLIĞINDA FLAŞ İSİM: DR. FİKRİ KÜÇÜKEL
ADAY ADAYLIĞINDA FLAŞ İSİM DR FİKRİ KÜÇÜKEL
Elazığ’ın saygın ailelerinden, sağlık sektörünün otorite kurumlarından biri olan Ankara Güven Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi de olan; Dr. Fikri KÜÇÜKEL 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinde 27. Dönem Milletvekilliği için memleketi olan Elazığ’dan aday adayı olduğunu yaptığı yazılı açıklamayla kamuoyuna deklare etti. 
 
DEVLETE YÜK DEĞİL SAÇ AYAĞI OLMAK İÇİN 
 
Yaptığı yazılı açıklamada; “Beşeri hayatın her alanında, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandığım şehrimiz ve hemşehrilerimiz için daha fazlasını yapmaya azmederek, değişecek yeni yönetim sistemi içerisinde devlete yük değil, saç ayağı olacak bir Elazığ inşa etmek için aday adayı olduğuna vurgu yapan Dr. Küçükel şu ifadelere yer verdi... 
 
ŞÜKRAN VE SAYGILAR... 
 
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili genel seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilimiz, ülkemiz ve tüm milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Kadim ve Aziz Şehrimiz Elazığ için bugüne kadar emek ve çaba sarf eden, taş üstüne taş koyan değerli Muhtarlarımızdan, belde ilçe teşkilatlarına, belediye başkanlarımıza, bürokratlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına ve Milletvekillerimize şükran ve saygılarımı sunuyorum. 
 
DAHA GÜÇLÜ DAHA MÜREFFEH BİR ELAZIĞ İÇİN 
 
Beşeri hayatın her alanında, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandığım şehrimiz ve hemşehrilerimiz için daha fazlasını yapmaya azmederek, değişecek yeni yönetim sistemi içerisinde devlete yük değil, saç ayağı olacak bir Elazığ inşa etmek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izin ve direktifleri doğrultusunda, fazlası ile var olan beşeri ve ekonomik potansiyelimizi ayağa kaldırmak, mevcut dinamiklerimizi harekete geçirerek daha üretken, daha mutlu, daha müreffeh bir Elazığ, daha güçlü bir Türkiye için Ak Parti Elazığ Milletvekilliğine aday adayı olduğumu tüm kamuoyuna saygı ve minnet duygularımla arz ederim… 
 
Dr. Fikri KÜÇÜKEL Kimdir? 
 
1959 Yılında Elazığ’ın İçme köyünde doğdu. İlkokulu Dumlupınar İlkokulu, Ortaokulu Mezre Ortaokulu, Lise eğitimini de Atatürk Lisesinde tamamladı. Daha sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi, Tıp Fakültesin dereceyle bitirdi. Hakkari Çukurca Sağlık Ocağı’nda 2 yıl mecburi hizmet yaptıktan sonra, vatani görevini yapmak üzere Antakya 189. Jandarma Sınır Alayı’nda uzun dönem olarak askerliğini ifa etti. Mesleki hayatına, Fransa Dijon Bourgogne Üniversitesi’nde dört yıl asistanlık görevinden sonra, Sağlık Bakanlığı Büyük Ankara Eğitim İhtisas Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başasistan olarak görev yaptı. 2000 yılından itibaren ise, Ankara Özel Güven Hastanesi ‘nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak halen görev yapmakta. Eğitime katkı sunacak birçok sivil toplum örgütüne üyeliği bulunan Küçükel; Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı, Mütevelli Heyet Üyesi Ankara Güven Eğitim ve Sağlık Vakfı, Yönetim Kurulu Üyesi iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen Küçükel evli ve iki çocuk babasıdır.
 
29 Nisan 2018 Pazar, 15:32
4238 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ADAY ADAYLIĞINDA FLAŞ İSİM DR FİKRİ KÜÇÜKEL