224 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
3 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
3 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Diyarbakır İl Jandarma ve Elazığ İl Jandarma Komutanlığı timlerinin gerçekleştirdikleri operasyon kapsamında Görese dağlarında 2 terörist etkisiz hale getirildi.
 
Ayrıca Mardin’de gerçekleştirilen operasyonda ise sözde savur sorumlusu 1 teröristin etkisiz hale getirildiği öğrenildi..
 
İçişleri Bakanlığı tarafından Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı ve Elazığ İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yürütülen başarılı operasyon ile Diyarbakır Görese Bölgesi’nde 2 terörist etkisiz hale getirildiği açıklandı. Ayrı zamanda Mardin’in Artuklu İlçesi’nde gerçekleştirilen operasyonda da ‘Azad’ kod adlı sözde savur sorumlusu 1 terörist daha etkisiz hale getirildi.
 
3 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
 
İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "İç güvenlik operasyonları kapsamında, Diyarbakır Görese bölgesinde, Diyarbakır İl Jandarma ve Elazığ İl Jandarma Komutanlıklarınca gerçekleştirilen operasyonda, 2 terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir. Mardin'in Artuklu ilçesinde, İl Jandarma Komutanlığınca ve İl Emniyet Müdürlüğünce gerçekleştirilen ortak operasyonda, sözde Mardin Eyaleti içerisinde sorumlu düzeyde faaliyet gösteren (Savur sorumlusu) 'Azad' kod adlı terörist etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede operasyonlar devam etmektedir” denildi.
10 Eylül 2019 Salı, 20:50
224 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
3 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ