570 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
‘Emir Ben Olduğum Sürece Bu Takımda Forma Giyemez!’
‘Emir Ben Olduğum Sürece Bu Takımda Forma Giyemez!’
Birevim Elazığspor Teknik Sorumlusu Serhat Gülpınar izinden dönmeyen Emir Gökçe ve Muhammed İldiz konusunda açıklamalarda bulundu…
 
Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Birevim Elazığspor’da Emir Gökçe krizi yaşanıyor. Ara Transfer Dönemi’nde Fatih Karagümspor’dan transfer edilen Emir Gökçe ile Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar’la kadroya alınmama meselesinden dolayı ipler koptuğu öğrenildi…
 
Performans yetersizliği nedeniyle Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar tarafından Altınordu A.Ş ve Eskişehirspor Maçı kadrolarına alınmadığı için bozulan ve teknik heyetten izinli olarak ailesinin yanına giden 29 yaşındaki forvetin halen daha dönmediği öğrenildi. Konuyla ilgili olarak dünkü basın toplantısında açıklamalarda bulunan genç teknik adam, tecrübeli forvete ateş püskürdü.
 
Kendisine toparlanması için verdiği izinin bitmesine rağmen halen gelmediğini ve antrenmanlara çıkmadığı ifade eden Gülpınar; “Emir Gökçe’de 2 hafta önce ilk 11 başlattığım bir oyuncuydu. 2 maçta 20 kişilik maç kadrosuna almadık performansından dolayı. O da geçen hafta benden izin almıştı ama dün antrenmanlara başladık o gelmedi. Bundan sonra ki süreç yönetim ve onunla alakalıdır. Ben burada olduğum sürece onun takımda olması söz konusu değil.” dedi.
 
Muhammed’in farklı sorunları vardı…
 
İlk olarak gazeteniz günışığı’nın Elazığsspor’dan ayrıldığını duyurduğu Muhammed İldiz hakkında da konuşan Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar; “Muhammet İldiz benim çok şeyler beklediğim bir oyuncuydu. Ama onun farklı sorunları vardı. Hatta benim geldiğim ilk 2 hafta da ilk 11’de başlatmıştım onu. Takıma çok şey kazandıracağını biliyordum. Hakikatten Elazığspor taraftarının da beğenisini kazanmış bir oyuncuydu. Kendi özel sıkıntılarından dolayı ayrılmak istedi hatta onun gideceği gün sen kalmak istiyorsan başımın üstünde yerin var ama gitmek istiyorsan da senin kararın. Ayrılmak istersen de sana bir şey diyemem dedim çünkü özel konuları vardı. Hocam ben kafa olarak odaklanamıyorum dedi ve öyle deyince de çok ısrarcı olamadım.”şeklinde konuştu.  
 
 
17 Nisan 2019 Çarşamba, 13:22
570 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
‘Emir Ben Olduğum Sürece Bu Takımda Forma Giyemez!’