135 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
‘Bizi Desteklemeyi Bırakmasınlar…’
‘Bizi Desteklemeyi Bırakmasınlar…’
Sakaryaspor Maçı sonrası değerlendirmelerde bulunan Bordo-Beyazlı Oyuncular tüm camiadan destek istediler…
 
Taraftarı önünde Sakaryaspor’u tek golle devirerek haftayı 3 puanla kapatan Temsilcimiz Birevim Elazığspor’un genç oyuncuları Ömer Yıldız, Kaleci Ahmet Doğan ve Cengizhan Akgün karşılaşma sonrası duygu ve düşüncelerini günışığı’na anlattılar…
 
Birlik ve beraberliğin sağlandığı bir ortamda başarının kaçınılmaz olacağına vurgu yapan bordo-beyazlı oyuncuların açıklamaları şöyle;
 
ÖMER YILDIZ; “BUGÜN KAÇIRDIM YARIN ATARIM
 
“Biz her zaman takım arkadaşlarımızla, hocamızla, başkanımızla bir araya gelip konuşurken, golün kimin attığı önemli değil. Bizim için takımın kazanması, herkesin birlik ve beraberlik içinde olması, bu şehrin ayağa kalkması önemli bizim için. Kazandık. Ben bugün kaçırdım yarın atarım. İnşallah ilerleyen maçlarda bütün özverimizle, bütün çalışma isteğimiz ve azmimizle mücadele edeceğiz. Halkımızda arkamızda olsun. Şehrin ileri gelenleri arkamızda olsun istiyoruz. Biz elimizden gelen herşeyi yapacağız.”
 
AHMET DOĞAN; “RAKİBİN KİM OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİL…”
 
281 gün sonra evimizde oynadık. Biz içeride çok farklı oynuyoruz. Bunu herkese yine gösterdik. Bizim için rakibin kim olduğu önemli değil. İlk haftada kazanabilseydik veya mağlup olmasaydık daha güzel olurdu. İnşallah Tuzla Maçı’nı da kazanıp yolumuza devam edeceğiz.
 
CENGİZHAN AKGÜN; “BİZİ DESTEKLEMEYİ BIRAKMASINLAR…
 
 “Öncelikle ben taraftarımıza teşekkür ediyorum. 90 dakika bizi desteklediler. Sonuç olarak 2 büyük camianın karşılaşmasıydı. Sakaryaspor da çok köklü bir kulüp, onlarında ayaklarına sağlık. Bugün iyi oynayan tarafın bizim olduğunu düşünüyorum. İnşallah devamı gelecek. Bizi desteklemeyi bırakmasınlar.”
09 Eylül 2019 Pazartesi, 22:10
135 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
‘Bizi Desteklemeyi Bırakmasınlar…’