221 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
‘Biz Göndermedik!’
‘Biz Göndermedik!’
Bordo-Beyazlı Kulüp, antrenörler Muammer Sürmeli ve İlhan Aydın’a yeni sezonda altyapı koordinatörlüğü ve antrenörlüğü teklif ettiklerini açıkladı…
 
Birevim Elazığspor Kulübü yazılı bir basın açıklaması yaparak bazı basın-yayın organlarında Elazığlı Antrenörler İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli’nin görevlerine son verildiği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi…
 
Birevim Elazığspor’da Antrenörler İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli hakkında yapılan açıklamada, bu isimlere altyapı koordinatörlüğü görevi teklif edildiği ve Aydın’ın bu teklifi kabul ederken, Sürmeli’nin kabul etmediği kaydedildi.
 
Bordo-Beyazlı Resmi İnternet Sitesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yerverildi;
 
Bazı basın-yayın organlarında antrenörlerimiz İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli’nin görevlerine son verildiği yönünde çıkan haberler üzerine kulübümüz açıklama yapma gereksinimi duymuştur. 2018-2019 sezonunun ardından takımımızın bir alt lige düşmesi sebebiyle Başkanımız Selçuk Öztürk, kulübümüzün mutlaka özüne dönmesi ve alt yapıya önem vermesi gerektiğini defalarca beyan etmiştir. Yapılan çalışmalar kapsamında altyapı takımlarımızda forma giyen 20’nin üzerinde futbolcu tespit edilmiştir. Takımımızın bugün (Çarşamba)  başlayacak yeni sezon hazırlıkları çalışmalarında yer alacak olan genç futbolcularımız, Teknik Heyetimiz tarafından 10-15 günlük 1.etap kamp çalışmaları süresince gözlemlenecektir. Altyapımızın istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmesi, A takımımıza futbolcu kazandırılması kapsamında Başkanımız Selçuk Öztürk, antrenörlerimiz Muammer Sürmeli ve İlhan Aydın’a yeni sezonda altyapı koordinatörlüğü ve antrenörlüğü teklif etmiştir.
 
Yapılan bu teklifi antrenörümüz İlhan Aydın kabul etmiş olup, Muammer Sürmeli ise kabul etmemiştir. Belli kesimler tarafından kulübümüz antrenörlerimizin görevlerine son verildiği yönünde yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, bu tür haberlere camiamızın ve taraftarlarımızın itibar etmemelerini önemle rica ederiz.
 
Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla- BİREVİM ELAZIĞSPOR KULÜBÜ…”
17 Temmuz 2019 Çarşamba, 16:37
221 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
‘Biz Göndermedik!’